Aeromiting Batajnica 2012

Previous topic - Next topic

dusko

Znam da je prerano za ovu temu ali nije na odmet polako se pripremati ___tangosixblog.com/2011/10/18/ekskluzivno-aeromiting-batajnica-2012-zvanicno-zakazan/

Nemsy_29

Napravljen je i zvanicni internet sajt, dosta zanimljivo i sareno, samo Suhoji fale da se kompletira cela 4a generacija, meni je najvaznije da su moje ljubavi najavljene MiG-29M2 i MiG-35  :love

http://www.aeromiting.vs.rs/index.html

Paja

Mislim da je ovo öno sto bi nasi voleli da vide,a ne sto je zemlja gost najavila. Tö tek treba da se ugovori i potvrdi.

dusko

Ali od Suhoja nista za sad koliko vidim nema ih ni u najavama. :'(

mutayu

Ne dolazi ni Angola, steta!


pekar

Jel zna neko svežije  informacije za ovo dešavanje.Na zvaničnom sajtu se ništa ne dešava već danima.
IL-76

Goran A.


su27rules

#8
Ima li kavih vijesti oko sudionika programa i da li ce biti stranih gostiju, npr. Sukhoiji i slicno??

Nemsy_29

http://www.aeromiting.vs.rs/sr/Program.html#

Izasao je program aeromitinga za sad, poslat je poziv strancima ali jos se nista zvanicno ne zna

U SLO turističke agencije več nude prevoz i smeštaj na Batajnicu za 100 ili 289 eur (+ Skadarlija i vođena tura po BG).

Ziggy

#11
Kad misle objaviti spisak ucesnika s letelicama :rtfm

P.S. Nisam nikad pre bio na ovom aeromitingu pa me zanima jel ima ona fora za posetioce, npr da se uplati jedan let 5-10 min helikopterom i sl i ako ima kakve su cene?
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!


Gemini

DRŽAVA IN LETALNIK:

Velika Britanija: hawk
Grčija: mirage 2000-5
Danska: CL-604 challenger, AW-101 merlin, F-16
Italija: M-346, Eurofighter typhoon
Kitajska: J-10
Madžarska: JAS-39 gripen, Mu-24
Nemčija: Eurofighter typhoon, C-160, ES-135
Romunija: IAR-330 socata, IAR-99 soim
Rusija: MiG-29 M2, MiG-35
ZDA: F-16 block 52, A-10, F-15
Slovaška: Mi-24
Slovenija: AS-532 cougar , PC-9M
Turčija: F-130, F-16 Solo Turk
Francija: rafale
Češka: L-159 ALCA
Švica: AS-332 super puma, F-18 hornet solo ali skupina
Švedska: JAS-39 gripen
Španija: C-295, Casa C-295

Evo predviđenih učesnika objavljenih u slovenskoj reviji Naša obramba.

airsuba

To je spisak zelja, tj. pozvanih - jos se ne zna ko sve dolazi i sa cim.

Na konacan spisak ce ipak morati da se saceka zvanicno saopstenje, a na sastav onih koji dolaze/nedolaze malo ce da utice nasa uobicajena inertnost u organizaciji a malo vise opsta svetska kriza i nedostatak novca. Dosta ovakvih avio-desavanja je ove godine istrpelo sa osiromasenim programima....