Aeromiting Batajnica 2012

Previous topic - Next topic

airsuba

Odlične fotke!
Stvarno je bilo nerealno očekivati neki poseban 'akrobatski' program sa tri aviona :D
Meni je lično bio problem što su se sve vreme tako vrteli da smo im uglavnom samo trbuhe videli...

Kako god bilo nadamo se da će za koju godinu opet neki ovakav skup, još bolji i sadržajniji  :cheers

PS. Migovi nisu mogli da soliraju uglavnom jer ih nema mnogo, pa su 29-ke letele ovako dok su 21-ce bile na redovnom poslu (dežurale).

pekar

#196
InFlames
"Strizhi nisu bili tako losi, kolika so bila ovdje ocekovanja. Sa obzirom, da ne treniraju programa sa samo 3 aviona, i da im je bio uhapsen komandir, sretni smo lako bili, da su uopce letjeli. A njihov solista, bio je odlican - u rangu Eurofajtera. Moje je razocaranje bilo upravo na srpski strani - ocekivao sam solo nastope sa MiG-21 i MiG-29 a dobio nisam nista od toga. fala bogu barem za intercept i napad na aerodrom, al to nije to. A organizacija samog mitinga - katastrofa - posjetio sam vise od 30 airshowa, izmedzu Vriginije u SAD i Zhukovskog u Rusiji, i organizacijsko, to je bio jedan od losih..."

Pa prijatelju dobro i da smo i ovo videli.Mislis li da neko od nas nebi voleo da vidi vise i bolje od ovog.I izlisno je uporedjivati aeromitinge u SAD-u a kamoli u Rusiji.
Ako se ikad ovo s.... u Srbiji  zavrsi nadamo se i boljim aeromitinzima itd....
IL-76

InFlames

nadam se da me niste pogresno razumijeli... uzivao sam 100% na mitingu; nisam nekvi fini tip covjeka i nisam ni ocekivao visoke standarde mitinga, tako da mi je bio to vrlo ugodno proveden dan na Bati i prvi put i u Srbiji i za uvijek cu imat lepe uspomene na taj vikend!

Sto se performansa Strizha tice - na zalost program velike vecine akrogrupa (i solo performansa) se odrzava  na taj nacin zbog safety regulacija. Tako da ja, kao fotograf, moram trazit momente, kad naci dobar momenat za fotku. A za MiGove, steta. Mozda nekad sa MiG-35 ;)

airsuba

Evo lepe vesti, dovršen je remont i farbanje onog 'musavog' dvodsedog Orla iz formacije!

ovaj drugi sa miksom oznaka...



je sada ovaj (fotografija sa MyCity foruma, ostalo je da mu se stavi amblem tigra na nosu)