Aeromiting Batajnica 2012

Previous topic - Next topic

pekar

Da li neko zna da li ce biti dozvoljeno parkiranje vozilom do ograde aerodroma kao sto je bilo i prosli put?
IL-76

miloskontra

Dali je dozvoljeno unosenje fotoaparata i opreme na Aeromiting

dusko

Koliko znam fotografisanje je dozvoljeno do mile volje.

Profa

@Pekar: koliko znam, kompletna ulica Milenka Pavlovića (od centra Batajnice do ulaza u Novu Pazovu) će biti zatvorena za saobraćaj.
Bogu fala što sam Lala! :)

airsuba

#79
Preporučujem da se baci pogled na sajt mitinga, ima sad već dosta korisnih informacija oko saobraćaja i svega drugog.

Novost za roditelje - deca do 7 godina imaju besplatan ulaz, kao i učenici osnovnih škola ali uz đačku knjižicu.
Takođe je ulaz besplatan i za osobe sa invaliditetom!


Zvanično je dopisan mađarski Gripen (alal vera za mađare), a u danas objavljenom programu je ipak upisan IAR-99 tako da će verovatno doći drugi avion umesto stradalog 718 koji obično ide na mitinge. Inače nema Kamova 32 u programu koji se pominjao, jer je trenutno angažovan u Bosni na gašenju požara, mada ko zna - možda bude i tih vatrogasaca ako budu 'slobodni'...
Kompanijski MiG-29M2 je danas stigao na Batajnicu.

Sledi hladan tuš što se tiče ove grupe Striži!
Komandant eskadrile je uhapšen i optužen da je organizovao prodaju amblema eskadrile i suvenira na crno, i lupao reket na te stvari, pa kako se javlja neće ni dolaziti - tako da akrogrupa dolazi sa 4 aviona, od kojih će samo TRI da učestvuju u progamu (verovatno ima veze sa onim što izvode pa nedostatak petog aviona pravi problem...)
Vest da je uhapšen je potvrđena, a ovo oko programa kod nas je još nepotvrđeno.

pekar

Quote from: Profa on 29-08-2012, 19:31:58
@Pekar: koliko znam, kompletna ulica Milenka Pavlovića (od centra Batajnice do ulaza u Novu Pazovu) će biti zatvorena za saobraćaj.
Pa nece valjda da zatvore ulicu od ranog jutra mislim oko 06h?
IL-76

DjG

Quote from: Airsuba on 29-08-2012, 20:29:49
Sledi hladan tuš što se tiče ove grupe Striži!
Komandant eskadrile je uhapšen i optužen da je organizovao prodaju amblema eskadrile i suvenira na crno, i lupao reket na te stvari, pa kako se javlja neće ni dolaziti - tako da akrogrupa dolazi sa 4 aviona, od kojih će samo TRI da učestvuju u progamu (verovatno ima veze sa onim što izvode pa nedostatak petog aviona pravi problem...)
Vest da je uhapšen je potvrđena, a ovo oko programa kod nas je još nepotvrđeno.

Šta reći . . . ruska posla . . . ko je radio sa njima, znaće o čemu pričam . . . ja jesam, na žalost.


dusko

#83
Quote from: Airsuba on 29-08-2012, 20:29:49
Preporučujem da se baci pogled na sajt mitinga, ima sad već dosta korisnih informacija oko saobraćaja i svega drugog.

Novost za roditelje - deca do 7 godina imaju besplatan ulaz, kao i učenici osnovnih škola ali uz đačku knjižicu.
Takođe je ulaz besplatan i za osobe sa invaliditetom!


Zvanično je dopisan mađarski Gripen (alal vera za mađare), a u danas objavljenom programu je ipak upisan IAR-99 tako da će verovatno doći drugi avion umesto stradalog 718 koji obično ide na mitinge. Inače nema Kamova 32 u programu koji se pominjao, jer je trenutno angažovan u Bosni na gašenju požara, mada ko zna - možda bude i tih vatrogasaca ako budu 'slobodni'...
Kompanijski MiG-29M2 je danas stigao na Batajnicu.

Sledi hladan tuš što se tiče ove grupe Striži!
Komandant eskadrile je uhapšen i optužen da je organizovao prodaju amblema eskadrile i suvenira na crno, i lupao reket na te stvari, pa kako se javlja neće ni dolaziti - tako da akrogrupa dolazi sa 4 aviona, od kojih će samo TRI da učestvuju u progamu (verovatno ima veze sa onim što izvode pa nedostatak petog aviona pravi problem...)
Vest da je uhapšen je potvrđena, a ovo oko programa kod nas je još nepotvrđeno.

Zano sam da ce biti neko s...e na kraju sve je bilo s 'brda s' dola.

Kogor

Dolazim iz Novog Sada kolima  , idem preko Indjije i Pazove . Kako da pridjem i gde da parkiram ? Na sajtu uopšte nema parking  za posetioce .

dragan_mig31

Da nije slucajno zatvoren prilaz iz zemuna?

Registered user

Nisu valjda tog Rusa zatvorili ovde, to bi bila sramota??? Nema prisivki i bedjeva znaci? Hoceli biti onda Mitinga, zna li se?

medico

pronela se vest da je miting odlozen  :cry .......da li je to istina ???

Suhoj

Samo pratite oficijalni sajt aeromitinga, tamo ce redovno objavljivati vesti.
Ako stvarno bude odlaganja tamo ce objaviti, ne treba verovati svim sajtovima posto je ocigledno ovo novinarima kod nas najveca zabava u poslednjih par meseci pa pise svako sta stigne.
Sto se pilota koji je uhapsen tice, okacio je Voja link gde je napisano sta se dogodilo, on je uhapsen u Moskvi.
MiG-29M2 je vec stigao u Bg, Strizhi dolaze verovatno sutra i najverovatnije ce sve proci kako treba, ako bude izmena praticemo na sajtu  :)

mutayu

A ako uhapse i webmastera sajta?