BRDM2

Previous topic - Next topic

medico

evo noviteta , maketa je zapoceta pre par dana , proizvodjach makete je Verlinden u pitanju je BRDM-a 2 skroz rezinska maketa, sa dodatcima u vidu ecovanog seta , i raznih zhichica
Ono sto je za pohvalu jako dobar kvalitet odlivaka, kvalitetan rezin koji je dosta tvrd ali se vrlo dobro smirgla , a i pored popprilicno utrosenog vremena nisam uspeo da nadjem ni jedan jedini mehuric !

evo kako bi trebalo da na kraju izgleda :











ty i tamo dodao sam i izmenio par detalja  u skladu sa fotografijama .

Momcha

Super,jesi li uspe samo jedanodlivak da izvuces ili jos neki?

milanco

Ovo super izgleda  :o osecam da ce da bude fenomenalan kao i ostali tvoji radovi :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Boki

Quote from: milanco on 19-05-2007, 21:08:03
Ovo super izgleda  :o osecam da ce da bude fenomenalan kao i ostali tvoji radovi :D
Potpuno se slažem. Nadam se, medico, da ćeš imati vremena i živaca da nas obaveštavaš o toku radova.
Pozdrav

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Aki

kako napreduje "cigla" :D
kad sam video ono na radionici :o :o :o

medico

Quote from: Momcha on 19-05-2007, 19:55:07
Super,jesi li uspe samo jedanodlivak da izvuces ili jos neki?

ovaj je original i deeo je zdruzene akcije Gusa-medico ( finansij- Nish ,rad-Obrenovac ;) koliko sam informisan ici ce na poklon garnizonu Zandarmerije u Nishu !
Sto se kopiranja tice nisam imao dovoljno RTV gume a i da jesam preveliki je posao a odlivci i ne bi bili mnogo jeftiniji od originala !

Goran

Opet nešto fino iz tvoje kuhinje  ;D

medico


iguanac

"hhhhhhhhuuuuhhhhhhhh.....i'm your father Luke...hhhhhh"

Jel ovo vozilo Darta Vejdera ili si ga radio u subotu za zadusnice? D:)
Marko
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

airbamby

Fino ti napreduje ovaj BRDM
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

RILE-NS

Odlicna stvar.Dobra maketa.Dobar posao do sada.Inace je moj omiljeni tockas.Imam tri neuradjena dva Dragon i jedan Revell.Bice u tri verzije-Strela-1,protivoklopna i
izvidjacka kao taj tvoj.Super samo napred.Ima neko fotke nasih protivoklopnih na kojima se vide evidencijski brojevi?

razoxx

e koliko puta sam se vozio ovim....na zadatak...mogu vam reci da iako je skuceno,udoban je ::) ::)

medico



isprskan jutros u 2h , nejednak over sprej preko osovne crne daje malo nejednak finish i naglasene senke , sada treba iseci sablone pa nastaviti sa crnom  i braon ...

razoxx

prijavljujem se da napravim teren za vozilo....medico samo mi daj okvirne dimenzije i kakvu podlogu....zemlja,blato ,kamen ....sta pozelis....voda ,bara reka?moze...

Gusha

Samo napred Aco, ovi su se u zandarmeriji upalili i cekaju tu maketu k'o ozebli sunce!